Wonderen tijdens Eurospirit 2006!
Hartelijk groeten wij u allen in de naam van Jezus. Afgelopen week was het dan zover. Eurospirit 2006! Ik mocht afgelopen zaterdag spreken, maar er was een enorme strijd die eraan vooraf ging. De dag voordat ik spreken zou, werd ik aangevallen door satan met een ontstoken oog. Ik kon weinig meer zien, en mijn oog was zeer gevoelig. Constant stekende pijn en tranen. Ik ging ervan uit dat het zaterdag minder zou zijn, maar het werd alleen maar erger. Ik heb de hele ochtend en begin van de middag op een stoel gezeten, met een doek voor mijn oog. Het ging gewoon niet. Veel mensen hebben die dag voor mij gebeden en ik voelde de liefde en het oprechte medeleven van veel mensen tijdens de conferentie. God zou een wonder moeten doen, zou ik nog kunnen spreken die middag. Een zeer goede vriend zei me dat ik gevraagd was om te spreken en dat ik daar alleen aan moest denken. Hij zei niets anders dan, de Heer heeft je geroepen om te spreken en dat is wat je vanmiddag gaat doen. Halleluja!

Twee minuten voordat ik aan de beurt was gebeurde er een wonder. De pijn trok weg, de tranen droogde op en op het moment dat ik de trap van het podium opliep had ik NERGENS geen last meer van en was mijn oog op dat moment compleet genezen! Prijs de Here voor Zijn liefde en wonderbare kracht. Tijdens de hele spreekbeurt had ik geen enkele last van mijn ontstoken oog. De spreekbeurt was krachtig. Ik gaf mijn persoonlijke getuigenis en een boodschap over hekserij en Harry Potter. Aan het eind van de boodschap stond de zaal in vuur en vlam door de kracht van het woord. De uitnodiging volgde en allereerst namen er ongeveer 10 mensen Jezus aan. 

Vervolgens kwamen er vele mensen naar voren om genezing en bevrijding te ontvangen. De zalving van God was zeer sterk aanwezig en velen ontvingen dan ook genezing en bevrijding. Eén man had ernstige rugklachten en genas ter plekke hiervan. Hij kon zelfs een andere man van meer dan 100 kilo zonder problemen optillen nadat God hem genezen had. Vanwege de boodschap die ook over occultisme ging zagen velen in dat het tijd was geworden om bepaalde zaken letterlijk achter zich te laten. Er werden dan ook vele attributen van ringen met slangen tot andere occulte voorwerpen op het podium gegooid. Als dan de Zoon u vrijgemaakt heeft, zult gij werkelijk vrij zijn! Prijs de Here! God is goed.

Toen ik uiteindelijk van het podium afstapte om met mensen te gaan bidden, begon mijn oog weer langzaam te tranen en pijn te doen. Na tien minuten was het oog weer zwaar geïrriteerd en zat ik weer met een doek voor mijn oog! Ik heb de rest van de dag niets meer kunnen doen. Is het niet fantastisch hoe God er voor heeft gezorgd dat ik tóch heb kunnen spreken. Dit was ook voor mij een hele bijzondere ervaring! Halleluja, alle eer aan Hem! 

Als u deze prachtige middag en/of andere dagen van Eurospirit 2006 wilt zien op DVD, dan kunt u deze bestellen via www.eurospirit.nl. Ook zal de conferentie uitgezonden worden in heel Europa via TBN Europe. De uitzendtijden zijn iedere zondagavond van 20.30 uur tot 21.00 uur en iedere maandagmiddag van 12.00 uur tot 12.30 uur. De komende weken zal Eurospirit 2006 centraal staan in deze uitzendingen.

Henk van Zon

--------------------------------------------------------------------------

Dag Bert,

 Ontzettend bedankt dat wij met een stand mochten staan op Eurospirit! We hebben goede contacten kunnen leggen en genoten van alle preken en muziek.  

Vriendelijke groet,

 Noël van Dam
His Healing Presence Ministries

-------------------------------------------------------------------------------------

Geachte euro spirit.
Bedankt voor de fijne conforentie,
Doe de groeten aan de presentator dhr. Knevel en de dhr panhuise ga zo door..
groeten A.Beckmann

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fijn dat de conferentie kosten op zo' n wonderbaarlijke manier gedekt werden. Het was een bijzondere conferentie. Jullie zijn echt waarlijk mensen van God. Ik kom volgend jaar weer. Mijn zaad heb ik geplant voor een nieuwe baan in een Christelijk bedrijf Care Inne. Ik werk daar nu in Almere Stad als zorgconsulent. Hiervoor krijg ik nog niet betaald. Ik geloof dat God dit werk gaat zegenen en dat God mij wijsheid geeft dat ik aan voldoende clienten zal komen om het bedrijf inkomsten te gaan geven. Zodat dat wij allemaal een inkomen krijgen. We bidden iedere dag als we beginnen en als we eindigen. Geweldig om in een Christelijk bedrijf te werken. 

 Met vriendelijke groeten

Jeroen Broeckx

 God bless You in wisdom and Love in everything

-------------------------------------------------------------------------

Geachte Heer Panhuise,

 Ben afgelopen zaterdag weer geweldig gezegend door Euro Spirit en ik dank u en uw organisatie hiervoor.
Wat geweldig dat Jezus de deur open doet via Nederland naar Europa om zijn woord te verkondigen via onder anderen TBN Europe. Vandaag heb ik geprobeerd om TBN Europa per adsl te bekijken, maar het is mij niet gelukt.

Het is wel mogelijk om TBN Amerika te bekijken via STREAMING VIDEO

Wat zou het geweldig zijn als iedereen met een internet verbinding TBN Europe zou kunnen bekijken via STREAMING VIDEO.
God bless you all !
Jacques Koek

 -------------------------------------------------------------------------

Bro.Bert,

Wij groeten u in de naam van onze Heer en Heiland, Koning Jezus.

Namens St.Bribi willen wij u en uw team bedanken voor de drie (3) gezegende EuroSpirit dagen. Het was bijzonder gezegend. Wij hebben ontvangen, amen. GodsGeest was werkelijk aanwezig, er was liefde, eenheid tijdens deze 15e EuroSpirit. Wij vertrouwen de Heer dat u zult doordrukken tot de volgende EuroSpirit, geeft u niet op want wij zullen achter u staan met gebed.

Dank u nogmaals en moge God u en uw vrouw rijkelijk gezegend worden.

Bro.en zuster Jozefzoon.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Beste heer Panhuise,

Ik wil u langs deze weg bedanken voor het deelnemen aan Eurospirit 2006.
Het was een voorrecht om voor Gods aangezicht zoveel mensen te mogen zegenen met hetgeen ik het beste kan, God aanbidden.

Nog een laatste bemoediging waar ik aan denk...

God's gonna do everything He promised, you are still here by God's grace.
Just wait (believe)  and see.

In Him,

Dwight Dissels

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lieve mensen,

Ik wilde jullie nog heel hartelijk bedanken voor de geweldige dagen die ik mocht beleven bij Eurospirit 2006.
Het was voor mij de eerste keer en zeer zeker niet de laatste!!

Ik heb geweldig genoten om zo tussen gelijkgezinde mensen te zijn en alle gezalfde sprekers die er waren, de zalving op de laatste avond, de muziek, kortom ALLES.

Bedankt lieve mensen en zeker tot volgend jaar!

Gods rijke zegen toegewenst,

Ine Klaassen

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Wij vrouwen van "Silent no more", waren erg dankbaar voor de gelegenheid die ons geboden werd om op de conferentie Eurospirit 2006 aanwezig te zijn met een stand. Naast een heel vrolijke stand van New Creation, stonden wij daar dan, met de boodschap dat abortus en het vaak stille lijden van vrouwen en mannen, niet overgeslagen kan worden. En dat Jezus juist ook deze pijn heeft gedragen.

Er kwamen wat mensen langs die snel doorliepen toen ze zagen voor welk onderwerp wij de aandacht vroegen. Ik kreeg het er benauwd van, en dacht God wat doen we hier eigenlijk? Zijn er wel mensen die willen of kunnen stil staan bij de pijn van abortus? Ik voelde me naakt,  en belachelijk. Een plek voor rouw? Waarom mensen confronteren met zulke diepe pijn, o.a. mijn pijn? Het is zo moeilijk om door en met de pijn bij U te komen... En dat was gelijk het antwoord. Juist omdat het zo moeilijk is staan wij hier. Er is een antwoord op abortus;

 Wij namen tijd om te bidden, we vroegen of God ook achter de stand wilde zijn, en of Hij de mensen wilde leiden naar de stand, die met de pijn van abortus te maken hadden.
En toen kwamen de mensen. Als een van de eerste een man die ook een abortus had meegemaakt, en erg worstelde met de pijn, en toch ondanks dat hij wist dat hij vergeven was, last had van schuldgevoelens. Juist de afgelopen dagen werd hij er mee geconfronteerd als hij aan het bidden was vertelde hij. We luisterden naar zijn verhaal en  baden met hem .We gaven hem wat folders over mannen en abortus mee. Een keer toen we baden met een vrouw kreeg ze van God een prachtige naam voor haar geaborteerde kindje. Ook kwamen er mensen die het moeilijk hadden met de abortus van een bekende of van een familielid.

 Zo hoorden we veel verhalen over, over diepe pijn,over schuld en vergeving, over gemis en moeilijke situaties. En vanuit Het antwoord van God op abortus, onze abortus hadden wij een antwoord; doordat Jezus de zonden en de smarten gedragen heeft is het mogelijk om vrede te krijgen na abortus!  Mijn twijfel was helemaal verdwenen, wat geweldig om zo’n boodschap door te mogen geven! Er stroomden diep weggeduwde tranen, het zware zwijgen werd doorbroken, de smarten werden bij Jezus voeten aan het kruis gebracht .Er gebeurde zoveel, we ervaarden inderdaad dat God aanwezig was. Wij zijn zo dankbaar dat Hij ons de moed en de kracht gegeven heeft om dit voor Hem te doen.

 We willen alle mensen die ons in gebed bij gestaan hebben bedanken, en tegelijk vragen om door te blijven bidden voor alle mensen die de zware pijn van abortus nog alleen dragen.

 Ook willen we Bert en Ellen Panhuise hartelijk bedanken dat we met een stand op Eurospirit mochten staan, het was erg indrukwekkend!

Anne van Panhuis

 

 

 

 

 
Eurospirit 2007
Schedule
News
Alles Kids
Praise & worship
Ushers
Vision
Onze visie
Prophecy/Israel
Articles
Studies
Fotos 2006
Eurospirit 2006
Eurospirit 2005
Eurospirit 2004
Testimonials 2004
TBN
Video/DVD
TV Schedule
Help us
Friends
Links
Nieuws
Route
Parking
Hotels
Contact us